| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha,TPU! Cum setez la mess sa scriu cu ce litere si culori vreau, tot timul.Adica sa nu trebuiasca inainte de a incepe o conversatie, sa imi setez culoarea, si fontul.Stiu ca din preferinte, da nu mai stiu la ce categorie... Daca puteti sa imi spuneti pe pasi.Dau funda.Multumesc mult!happy

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

De la preferences > appearance > change fonts & colours, dupa ce ai setat acolo cum vrei dai "OK" si pe urma Apply, trebuie sa dai Apply ca sa fie asa tot timpul.