| Terminatoru a întrebat:

cum pot multiplica culorile de la messenger, adica sa scriu in mai multe culori.

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

Dai la "T" -ul de deasupra chenarului unde vorbesti cu o persoana. Apoi dai pe paleta de culori, iar apoi chiar jos de tot dai la "Color Effects..." Si acolo iti apar mai multe culori, iar tu le selectezi. Ca sa iti apara la toata lumea si sa ai tot timpul acele culori inainte sa dai "Ok" trebuie sa dai "Always Use Color Effects". Sper ca te-am ajutathappy.

3 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Apesi pe al 2 lea buton de dupa buton pentru emoticones adica pe "t: si dupa paleta aceea de culori si te duci la color effects iti alegi culorile apesi pe ok si gata... scrii colorat

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pai daca vrei` ca sa scrii la toata lumea cu aceeasi culoare atc uite :
Acolo sus, scrie Messenger,Contacts, Action, Help.si tu apesi pe Messenger.si de acolo apesi pe al 12-a, adica Preferences. dupa aia iti apare ceva si in stanga`scrie Categoriile.si uh dai pe Appearance, adica pe al 3`a...si acolo scrie ca Change Fonts and Colors si dai pe ala si dupa aia` alegi ce vrei happySper ca ai inteles. daca nu` scrie un mesaj si iti dau id`ul meu si` vedem atc ce nu ai inteleswinking Funda big grin?

| BiancaMihaella a răspuns:

Deci dai in fereastra de messenger pe T acela dupa dai unde arata acuarelele alea si alegi culor effects :d apoi alegi culorile :d. Fundita?puppy dog eyes te rog frumoslove struck