| Liviu781 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as dori sa-mi raspundeti cat mai repede deoarece este foarte stresant, dau funda desigur.
- De ce imi intra aiurea PC-ul in standby ( sleep ), adica imi intra mereu cand sunt intr-un joc, ca asa daca stau pe net nu se intampla nimic. Tin sa mentionez ca nu se stinge monitorul, doar intra pe sleep si este urmat de un restart dupa vreo 30 de secunde, aveti vreo solutie? Eu de obicei ma joc GTA V si CS:GO, de la jocuri nu are cum sa fie sigur.

2 răspunsuri:
| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a răspuns:

Click dreapta pe desktop dai la personalizare (ultima) apoi cauta unde e economizator ecran (in dreapta jos) si de acolo alege sa nu mai intre in sleep. Daca vrei iti trimit poze.

| Liviu781 explică (pentru Nicolaiciuc_Ionut_2000):

Da-mi niste poze te rog frumos si iti dau funda