| ăăăăăăăăââââLoâding a întrebat:

Buna, deci sa incep cu inceputu`! Am o problema cu calculatoru. Intru pe el, stau pe net dar mi se blocheaza foarte des. Nu trec nici 5 minute si se blocheaza. Am incercat prin reinstalarea Windows`ului, dar degeaba. Sigur e de la unitate. Cand mi se blocheaza se opreste mouse`ul [ sageata de la mouse ] si nu mai functioneaza nici sagetile. De fiecare data cand se intampla trebuie sa dau restart la Pc! Dau funda

Răspuns Câştigător
| LorenaAlexandraLoryx002 a răspuns:

Si eu am avut aceea problema,deci eu aveam internet explorel si mereu faceam asa cum spui tu, se bloca sageata de ma mouse...mi-am descarcat google chrome si nu am mai avut probleme, sincer vorbesc poti sa incerci, stiu cum ee sa ti se blocheze asa... sper ca te-am ajutat, pupiciiiii

2 răspunsuri:
| sony23 a răspuns:

Poate nu e de la unitate. Asa mi s-a intamplat si mie cand foloseam Chrome sau Mozilla. Incerca cu Internet Explorer, merge mult mai bine! Daca nu, poate chiar ai o problema la unitate. Cheama un specialist, ceva.