| FuegoJr a întrebat:

:(

Am si eu o mica (mare) problema cu F1 2010. L-am instalat, totul bine, am cerintele necesare (dual core, 1gb ram, ati radeon hd4350, win xp), si de fiecare data cand intru in joc imi da aceasta eroare: http://i.imgur.com/SjT2m.jpg.
Intai am crezut ca e de la DirectX, dar nu., am instalat si DirectX dar degeaba.
Stie cineva ce pot face? :-?

Mersi.

4 răspunsuri:
| clauboy00 a răspuns:

Ai incercat cu demon Tools. Poate iti trebuie CD original. Daca nu sti sa umbli pe Demoon tools te ajut eu id meu e clau_boy22

| FuegoJr explică (pentru clauboy00):

Cu deamon tools l-am instalat :-l

| clauboy00 a răspuns (pentru FuegoJr):

Aaa
da de unde l-ai luat? de pe ce site?

| FuegoJr explică (pentru clauboy00):

L-am luat de pe f i l e l i s t (fara spatii)