| iSchweppes a întrebat:

am si eu o mica problema, zilele astea am fost in Flanco si mi-am cumparat Gta V (Dvd) pentru xbox one, cand am instalat jocul am vrut sa intru in mod-ul online, dar nu imi merge, imi cere sa modez consola sau sa introduc cod-ul, m-am uitat pe hartiile de la Dvd dar nu apare nici un cod, precizez ca am o carticica pentru online iar pe sparele carcasei scrie inclus Gta online. Cum pot sa ma joc online sau ce trebuie facut? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Davide_Petriko_1990 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi de la flanco, altex, media galaxy xbox gold ca sa poti juca online