| SamyFlow a întrebat:

as vrea sa cumpar un xbox 360. daca il modez exista riscuri sa afecteze xbox-ul 360?
Si daca il modez si intru online cu alti jucatori pot lua BAN?
Si daca da este posibil sa nu mai pot folosii consola?
Multumes Frumos

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Da.

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cel mai rau lucru ce se poate intampla daca il modezi e sa nu poti sa te mai joci online niciodata. Da mai bine il iei direct modat cum trebuie.

| SamyFlow explică (pentru crytical):

Si daca iau BAN mai pot rula ori ce joc single facut de mine? sau daca il modez ...nu afecteaza la rularea consolei sau cv gen?
Multumesc ofer FUNDA daca imi poti raspunde

| crytical a răspuns (pentru SamyFlow):

Pai asta e faza, poti rula jocuri facute de tine, dar nu vei mai avea update-uri de la ei si pot aparea diferite erori. teoretic daca e facut cum trebuie nu apar erori. adica multa lume are 360-u modat si putini au avut probleme cu consola gen sa nu mai mearga cum trebuie sau sa nu mai mearga deloc, deci daca il duci la cineva care stie ce face ti-l modeaza cum trebuie sa ai si internet si tot. vezi si tu ce preturi sunt pe internet. nu cred ca e asa scump.

| SamyFlow explică (pentru crytical):

Multumesc am vazut mai multe anunturi care spunea ca este modat si pot intra si pe live. fara sa iau acel BAN este adevarat?

| crytical a răspuns (pentru SamyFlow):

Da.