| andra2228 a întrebat:

am si eu o problema astazi la ora 17:00 am primit o tableta vonino primus qs si se pare ca trebuie s-o tin la incarcat prima utilizare 6 ore. si au trecut 3 ore si am incercat s-o deschid, dar nu a mers. ma puteti ajuta? sa-mi fac griji? este ceva grav nu va merge? dupa cat timp va functiona?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai laso sa se incarce si apoi cauta un buton de aprindere dar apasal usor nu tare

| MeritiUnOs a răspuns:

Daca are un buton de deschidere probabil ca trebuie sa ti apasat pe el, nu sa apesi doar odata, usor.