| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Am şi eu o problemă, când intru în minecraft îmi da o eroare la Java care sună cam aşa: "Unable to load Java7.Please make sure Java Runtime Environment 7 is installed." Asta îmi arată când încerc să intru în contul de minecraft, când pornesc launcher-ul merge. Ce e şi mai curios e că a mers zile la rând şi azi am intrat pe alt cont de minecraft şi când am deschis patcher-ul să intru pe celălalt cont mi-a dat această eroare. Aştept răspunsurile voastre cât mai repede.Cel care mă ajută primeşte fundiţa. Mulţumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| highqualitygraff a răspuns:

Scrie pe net download java, se instaleaza, dai un restart la PC si gata happy

| MaZGaLiCiYi explică (pentru highqualitygraff):

Nu îmi merge, am încercat.Alte sugestii?

| Markyboy1971 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa instalezi cea mai noua versiune java.
Uite site-ul : http://java.com/en/download/index.jsp

| MaZGaLiCiYi explică (pentru Markyboy1971):

Am instalat versiunea pe care mi-ai recomandat-o tu dar din păcate tot nu merge.Îmi da aceeaşi eroare ca la început.

| MaZGaLiCiYi explică (pentru MaZGaLiCiYi):

Aştept şi alte sugestii. Cele de până acum nu m-au ajutat...