| w1nndshoot a întrebat:

am si eu o problema cu calculatoru-l meu sa va explic :
mi se ingheata imaginea si asa ramane pana nu ii dau restart. mai ales in counter strike. si nu stiu ce are! a scos sufletu din mine calculatorul astacrying
am Placa de baza Gigabite 7VT880-RZ. Placa video nVidia 256 FX 5500. 512 RAM. AMD Athlon(tm) XP 2500+ 1.84 GHZ. va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Din același motiv îmi schimb și eu calculatorul, placa video și procesorul se supraîncălzesc și se autoblocheaza.

| w1nndshoot explică:

Pai.alta modalitate nu este decat sa-mi schimb piesele? nu e doar ceva de vina? sunt toate? sau de la una pornesc toate crying nu stiu

| w1nndshoot explică:

PS. Dau funda daca gasesc solutia devil