| Stef4n2002 a întrebat:

Am si eu o problema cu GTA San Andreas multiplayer
dupa vreo 5 min mi se blocheaza PC si scoate un sunet ciudat.

PS:am avut windows 8 si tot asa imi facea-l-am schimbat in windows 7 si la fel, am si reinstalat jocu de 2 ori.

2 răspunsuri:
| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| Stef4n2002 explică:

Am si eu aceiasi problema te rog imi poti spune la tine pe windows 8.1 cu pe cat iti mergea jocul ca nici mie nu-mi merge.