| vlad19 a întrebat:

Salut, de ceva timp laptop-ul meu se blocheaza cand intra in windows si scoate un sunet foarte ciudat din interior (sunetul se repeta oricat as lasa laptop-ul aprins ). Reusesc sa umblu pe el doar in Safe Mode. Am reinstalat windows-ul si dupa 5 zile iar a inceput sa faca asa. Ma gandesc ca s-ar putea sa fie de la hard. Alte idei aveti?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Depinde ce sunet scoate „din interior". Acel sunet este un cod care-l dă din placa de bază și se datorează de regulă unei defecțiuni hardware.Recomand un service autorizat pentru remedierea problemei.Succes

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Hardul!