| Krono a întrebat:

am si eu o problema cu GTA San Andreas, nu e vorba ca nu-mi merge, e legat de control:
1. Nu pot zbura cu Hydra (stiti voi, avionul ila), pot sa il ridic si sa-l inclin, dar nu am un buton pe care sa inaintez.
2. Nu pot termina misiunea aia in care trebuie sa "dansez" cu masina, pentru ca nu am nici un buton pe care sa o fac sa "danseze".
Asa ca, ceea ce cer eu este, cei care au un control NORMAL sa faca print scrin la pagina aia unde atribui fiecarui buton cate o functie (la vehicule), o puneti pe net si imi dati linkul pentru a o vizualiza, iar eu o sa-mi selectez exact cum este si in poza.
Va multumesc anticipat.
Cel care imi trimite cel mai bun control ii DAU FUNDITA+VOT.

Răspuns Câştigător
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Sa poti zbura cu avionul Hydra trebuie sa tii apasata tasta 8 din partea dreapta a tastaturii cateva secunde.Deci te ridici pana la o inaltimi destul de mare si apoi tii apasata tasta 8.
Pentru a finaliza misiunea aceea trebuie sa urmaresti sagetile pe care le arata pe ecran si sa apesi pe 8-sus, 4-stanga, 6-dreapta,2-jos...Sper ca te-am putut ajuta.Numai bine.

1 răspuns:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ca sa dansezi cu masina folosesti 2 4 6 8 alea din dreapta.2-jos,4-dreapta,6-stanga,8-sus