| KidOoNh a întrebat:

Cum se piloteaza avionul jumpjet adica avionul hydra in GTA SAN ANDREAS funda big grin

7 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Butoanele din dreapta cele cu numere si sageti pe ele!
Te ridici in aer si apoi tii apasat Unul dintre butoanele alea: Sageata sus(are si un 8 pe el).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cu mousu il dai in sus si in jos si de sageata jos il cobori si cu sageata sus urci sa cel mai bine unde is butoanele 8, 4, 5, 6, 2 de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 8 merigi i n fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, uitate la controale!

| Bossul_Sorin_1978 a răspuns:

Intai urci sus cu avionul. apesi dellete ala de deasupra sagetilor si il controlezi

| Bora_Cosmin_1998 a răspuns:

Activeaza numlock si ca-sa accelerezi num 9.

| Nan_Paul_1967 a răspuns:

Cum mergi cu viteza