| AlEeCsX a întrebat:

Am si eu o mare problema.
Cand intru intr-un anumit joc, de exemplu: San Andreas Gta, nu se vede pe tot ecranul, se vede doar atat: http://i.imgur.com/gHEkUM5.png se vede doar atat, acest patrat este asezat in mijlocul monitor-ului si pe margine si sus-jos sunt dungi extrem de largi si negre.
Va rog, daca stiti care este problema, ajutati-ma.

P.S: Am incercat: Reinstalarea driver-ului placa video, faza cu ALT-ENTER.

MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Nakori a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia la ecran exact ca si la joc (ex: ai ecran de 1280x1024, rezolutia la joc e de 1360x1040).

Incearca sa iti setezi ecranul pe native rezolution (exact pentru ce rezolutie e facut ecranul), si jocul aceeasi rezolutie sau mai mica.

Daca tot nu merge, incearca sa-l faci windowed, si seteaza rezolutia la joc putin mai mare decat cea a ecranului, ca sa se vada ca si un fullscreen.

Sper ca te-am ajutat.

| AlEeCsX explică (pentru Nakori):

Multumesc, am dat cea mai mare rezolutie la joc si e ca si un full-screen, dar poate ma faci sa inteleg/un tutorial ceva, cu native, windowed- ce inseamna acestea, scuze dar nu stiu laughing, oricum, daca as putea, ti-as da mai mult de o funda.

| Nakori a răspuns (pentru AlEeCsX):

Native window rezolution este rezolutia pentru care e facut ecranul tau, pe care se vede cel mai clar. ^^

Si multumesc pentru funda.