| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

am si eu o problema cu gta sann adndreass! Am windos 10 si cand intru in el se incarca ce se incarca el si dupa face un ecran negru si ma scoate din joc, nu stiu cum sa rezolv acceasta problema, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sandu13 a răspuns:

Cauta pe YT ''how to fix gta san black sreen and crash on windows 10'' si gasesti o tona nu conteaza daca ai windows 10 8 7 asa e jocul plin cu error si buguri

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Click dreapta pe iconitia de la joc, ruleare in mod compatibilitate/run in compatibility mode. Sau troubleshoot.