| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu laptop-ul!
Cand il sting se aprinde singur inapoi, dar daca il sting din buton se stinge.
Tin sa precizez ca nu am virusi, l-am lasat noaptea pe sleep, are ceva?
Ce pot face sa nu se mai aprinda inapoi cand il sting ( cand ii dau shut down din windows )?

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Dai un ciocan, poate isi revine.
Sau te duci in Panoul de Control (Control Panel) apoi Power Options si vezi daca ai ceva setari amoaca. Sau intri in bios, si vezi ca ai acolo la Power Management, sau ceva de genu, acolo o sa vezi ca ai optiuni sa editezi ce face butonul de pornire/oprire.