| PolaruV8 a întrebat:

Am si eu o problema cu nero. Cand vreau sa fac un cd cu muzica,imi da niste erori,deci dupa ce bag melodiile dau burn,si imi spune ca nu am cd sau nu exista acesta, dar CD-ul este bagat.Am incercat si cu CDburnerXp.Am uitat sa specific ca am Windows 7. Daca stiti cum pot rezolva problema sau aveti alte sfaturi/sugestii sau alte programe gen Nero.Dau

4 răspunsuri:
| PolaruV8 explică:

Am incercat cu mai multe cd-uri, si vad ca merge doar 1, restul nu merg ...si sunt noi...Ce sa fac? Stie cineva?

| Amilik a răspuns (pentru PolaruV8):

Depinde de unde le-ai cumparat si in ce conditii meteo au fost tinute. Umezeala le poate strica. Nu iti recomand sa cumperi cd-uri de la tonete sau magazine alimentare. Cel mai bine e sa le iei de la magazine de electronice.(gen media galaxy, sau eMAG)

| PolaruV8 explică:

Am luat un pack de 10 straight face din magazinul Real, deci nu este asta...Mersi oricum pentru ajutor happy

| Amilik a răspuns:

Daca nu iti vede cd-ul inseamna ca e stricat. Cumpara altul si incearca din nou. Ai grija sa nu fie zgariat.