| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Am bagau un CD in pc sa pun melodii pe el. Inainte de ai da burn din nero imi aparea memoria pe care o avea cd-ul. Dupa ce am pus melodiile pe el imi apare memoria cd-ului 0 bytes dar melodiile apar pe el. Am nero 7, cum pot rezolva problema?

6 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Dupa dai burn e normal sa iti spuna ca nu mai ai memorie pe disc pentru ca transforma acel disc intr-un disc neinscriptibil

| K0sti a răspuns:

Ce fel de melodii?

| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru K0sti):

Trak

| K0sti a răspuns (pentru sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu):

Ma asteptam, de aia te-am si intrebat! happy
Asa ti le arata, asta e putin important, important e sa-ti mearga.

| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru K0sti):

Daca imi arate melodiile pe cd si memoria cd-ului imi arata ca e 0 bytes inseamna ca merg melodiile?

| K0sti a răspuns (pentru sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu):

Atentie, un cd cu trak-uri se face imagine dupa cd original. Sper ca asta ai facut.