| Dari_Darius_1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. cand ma joc euro truck simulator 2 sau the crew sau un joc mai solicitant dudpa vreo 20-30 min se blocheaza jocul si imi iese sau mai este cand trebuie sa imi resetez pc-ul. Nu mai stiu ce sa fac, mi-am schimbat placutele de ram, placa video, placa de baza, a m vereficat procesorul, am schimabt windows-ul si tot acelasi rezultate... chiar nu mai stiu ce sa fac. Cine stie care ar putea fi probelama sa imi dea un raspuns! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Incearca totusi sa schimbi Coolerul... Poate numai face fata...