| NightFurry a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc, mai precis N.O.V.A 3 Vanguard Alliance. Incerc sa-l intalez pe tableta si imi spune ca mai am nevoie de 822 mb spatiu liber pe card ca sa se poata instala. Am sters tot din card, sunt mai mult de 6 gb liberi si totusi imi zice la fel de fiecare data cand incerc sa-l instalez (822 mb). Care ar fi problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rusu_Viorel_1985 a răspuns:

Problema nu e de memorie. Trebuie downloadat ceva pentru. joc care are 822 mb. De exemplu la FIFA 13 trebuie downloadat ceva de 1.5 GB. Te anunt ca ai sters degeaba chestiile care le aveai pe card.

| NightFurry explică (pentru Rusu_Viorel_1985):

Off... multumesc mult. Craciun fericit tie si familiei tale!

| Rusu_Viorel_1985 a răspuns (pentru NightFurry):

Multumesc. La fel!