| c4uchy a întrebat:

TPU am si eu o problema de curand mi-am loat un psp Sony e1004 am si un card de 2 gb si am bagat teme muzica dar videoclipuri si jocuri nu merge ma ajutati si pe mine as vrea sal modez dar nu stiu cum sa modez un 1004 crying pls help dau funda!

1 răspuns:
| laurycs a răspuns:

Sall! Inteleg problema ta si stiu o solutie pentru ea: vezi ce mufa ai la el la cablu de date si intra pe net si cauta modelul psp-ului tau si descarca nu la nimereal programe pentru ca poti virusa ps-ul.Bafta