| horo1234 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine am un psp fat 1004 si am o problema nu stiu cum sa o rezolvcrying psp este modat si am bagat jocuri si niste teme pe el pana acum o saptamana cand am conectat usb la pc si pe calculator mi-a aratat intr-un drive I ca memoria psp are 864kb cand de fapt stersesem toate jocurile de pe el si pe psp imi arata ca, cardul are o memorie de 935 mb, cardul era nou nout era sony si cablul la fel va rog ajutati-ma dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Cedry2k_9955 a răspuns:

Hmmm.foarte ciudat...nu cred ca psp-ul e de vina mai incearca poate vei reusi...tongue

2 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Da-i format card

| fulgerul46 a răspuns:

Deci uitate sa nu sa fi miscat cardul