| Oprin_Silviu_1995 a întrebat:

Am si eu o problema.De curand vreau sa imi cumpar o placa video, dar am inteles ca trebuie sa fie compatibila cu placa de baza.Am intrat pe dxdiag si la placa video imi apare "all series"! Ce inseamna asta? Cu ce placi video e compatibila placa mea de baza?

1 răspuns:
| vidii a răspuns:

Downloadeaza programul CPU-z, il instalezi si dai pe Mainboard, acolo va scrie modelul placii de baza, ni-l spui si noua si-ti vom spune daca are rost sa cumperi placa video sau nu