| steffy2013 a întrebat:

Am si eu o problema la GTA San Andreas Multiplayer. Atunci cand vreau sa ma conectez la orice server imi scrie „ Server didn`t respond. Retrying...". In plus la mine nu e ca la restul, la mine imi pare ca serverul merge si imi apare cati playeri se joaca. Ma poate ajuta cine? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Salut steffy2013.Problema este ca :

Sunt cateva variante:
Nu ai samp 0.3e.
GM-ul pe care il ai nu e pentru samp 0.3e.
Nu ai facut conexiune globala serverului.
Ai IP dinamic si nu ramane salvat la favorite.
Ai compilat GM-ul cu erori si apoi ai crezut ca merge sa deschizi consola.
Ai bagat numele serverului, in loc sa bagi ip-ul.
Daca toate acestea sunt in regula ar trebui sa-ti mearga.
Playerii NORMAL ca nu se pot conecta daca iti zice chestia aia.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?