| Motz a întrebat:

am si eu o problema la pc imi da tot timpu blur screen si nu stiu cum sa il fac sa nu imi mai dea astea sunt erorile care imi da tot timpu :

Bad pool caller, Bad pool header ele imi dau cel mai des

sistem memory

sistem service exception

reference by pointer

bug code usb driver

driver irq not les equal

an attempt was made writen to read-only memory

memory management

Apc index mismatch

video memory manager has encountered an unexpected fatal error

Cid handlet deletion

page fault in nonpage area

pfn list corupt

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Daca iti da des in ultimul timp, controleaza hard discul, daca este fierbinte sa stii ca este pe duca. Trebuie schimbat.

| Motz explică (pentru VladGH):

Imi cam da de un an asa ceva si restul erorilor de la ce sunt?

| VladGH a răspuns (pentru Motz):

Trebuie sa cauti lista errorilor cind apare deckstop albastru. Cauta pe google, o vazusem pe undeva era totul explicit.