| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu computerul de o vreme...deci nu e cevafooarte rau dor ca ma cam eenerveaza ca u stiu de la ce este cauzata. ddeci il las inchis seara la ora 22-23 si dimineata ttot timpul imi a unn bluescreen..isi da restart si mmergge ca si cum nimic nu s-a intamplat.
am facut chkdsk si memtest86 si nimic de la placa de baza cred ca nu are cum sa fie GA-99xa-UD3 Video:GTX 550ti EVGA gddr5 192 bit 1GB
si ca erori am primit:ceva memory fault page area,ceva cu driver irql not less or equal, kernel data impage error
Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleaza sistemul de operare si scapi de probleme.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De pe el scrii acum? E defect.La cum scrie.

| Banica_Liviu_Ion_1975 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul si nu o sati mai faca asa