| costel777 a întrebat:

Am si eu o problema: Nu imi mai merge samp 0.3e. Acum cateva zile mi-am pus o placa video noua de 1GB. Inainte imi mergea iar dupa ce am pus placa video nu imi mai mergea. Cum sa-l fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| MarkTremonti a răspuns:

Nu are nici o legatura cu placa video. Atata timp cat tu vezi ceva pe ecran nu are nimic placa video. Nu ai explicat mai nimic : ce eroare iti apare, iti intra in joc si apoi iti iese sau? Te rog data viitoare explica mai detaliat si astfel te vom putea ajuta.

| costel777 explică:

Nu imi iese din joc. De fapt nici nu imi intra in joc. Uite aici o imagine cu eroarea: http://postimage.org/image/gzkcl03nv/