| Tuca10 a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati cat mai repede. Deci, am dat comanda de un monitor nou si astazi a ajuns, l-am băgat langa celalalt si acum am 2. Primul (cel vechi) arată recomandat pe 1900x1080 sau ceva de genul, asta nou arată recomandat pe 1080x720, pot sa-l mut pe 1900x1080 sau e mai bine sa-l las pe recomandat?

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Poti sa il dai linistit pe 1900x1080 daca ai optiunea asta, acum doar sa te duca placa video, sa nu iti puna asa doar din cauza ca ai placa video mai slaba. pentru ca nu stiu daca stiai dar daca ai 2 monitoare iti mananca mai multe resurse si placa video o sa ai performante mai mici in jocuri. ca idee ce specs ai la pc? si funda?

| Tuca10 explică (pentru Johny_George_1997):

Salut! Am 1060 6gb, pot sa o pun linistit?

| Johny_George_1997 a răspuns (pentru Tuca10):

Da oho. Fara probleme