| MirciucuRonaldo a întrebat:

Am si eu o problema tehnica la computer. Cand intru intr-un joc, ma joc eu ce ma joc si dupa imi da aceasta eroare : http://img547.imageshack.us/img547/1526/errrq.jpg
Ce pot face sa nu imi mai apara aceasta eroare?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Eroarea se refera la placa video si spune ca driverele au incetat sa mai functioneze. incearca sa faci rost de ultimile drivere disponibile pentru placa ta video www.amd.com

| BanuJustin a răspuns:

Din pacate pentru tine calculatorul tau e virusat. Ai incredere in mine ca si eu am patit asta. Ca sa nu-ti mai apara trebuie sa iti reformatezi calculatorul pentru a scapa de virus, si apoi sa-ti iei un antivirus bun.

| MirciucuRonaldo explică (pentru BanuJustin):

Incercarea,moartea nu are...