| Marinel_Stana_1997 a întrebat:

Hello :D

Am o problema cu "Libraries". si nu stiu cum s-o rezolv.
Cand dau la Libraries si aleg Music/Videos nu se intampla nimic.

Asa imi arata. http://img547.imageshack.us/img547/4696/libraries.png

Va rog raspunsuri cat mai clare, pe intelesul oricui, pas cu pas. Nu sunt expert in windows sa inteleg chiar fiecare termen. Ofer funda pentru cel mai clar si simplu motiv.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce ai de pierdut daca faci sistem restore? Doar ultimul program instalat il pierzi care se poate reinstala.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia incearca asta -> Da click dreapta pe Libraries si -> Restore default libraries.

| Marinel_Stana_1997 explică (pentru neluL):

Nu merge... Tot asa raman doar ca imi mai adauga Documents pe langa cele avute.

| neluL a răspuns (pentru Marinel_Stana_1997):

De mult ai chestia asta? Ai incercat un sistem restore?

| Marinel_Stana_1997 explică (pentru neluL):

De aproximativ o saptamana, Dar am cautat pe net mai multe informatii si nu e necesar sa fac sistem restore. Doar ca nu intelegeam ce explicau acolo.

| neluL a răspuns (pentru Marinel_Stana_1997):

Ce ai de pierdut daca faci sistem restore? Doar ultimul program instalat il pierzi care se poate reinstala.