| erik20 a întrebat:

Am si eu o unitate pc cu urmatoarele specificatii.

Intel core 2 Quad-Core 9400 2. 66ghz
3gb ram ddr2
RADEON R7 240 2GB GDDR3
hard 300gb
sursa 500w reali

Deci, urmatoarea mea problema este: Mi-am pus placa video mai sus din specificatii, in cs go prindeam peste 90-100 fps cu totul pe low in 1680*1050, iar acum mi-a scazut la 40/50/60, stie cineva cauza acestei scaderi? Si imi mai da si framedrop-uri/sacaderi...

Placa video nu trece de 50 de grade.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Curata fisierele temporare (inclusiv cele de internet, dupa care da defragmentare disc de 2-3 ori.
Foloseste jocul singur, imediat dupa pornirea calculatorului, fara sa mai pornesti si alte programe inaintea lui.

| danutzu96 a răspuns:

Reinstaleaza driverul, singura explicatie.

| erik20 explică (pentru danutzu96):

I-am updatat driver-ul, degeaba.