| sorinAP a întrebat:

Am umblat la pc si l-am stricat.Nu se mai aprinde nimic, credeam că sa dus sursa.Am mai încercat o dată să-l fac si când băgăm cablu de alimentare se aprindea doar sursa și nu se închidea până nu scoteam cablul. Nu pot să-l fac sau so fi stricat placa de baza, da la placa de baza am văzut că se aprinde o luminița verde.

1 răspuns:
| WhOo a răspuns:

Vezi ca poate ai bagat un fir gresit sau ai vreun fir rupt care nu mai face legatura cum trebuie