| Hîrzoiu_Andrei_2001 a întrebat:

Am un calculator care nu are wi-fi si as vrea sa fac un joc care se instaleaza cu internet si am incercat prin hotspot usb,dar nu stiu cum sa il folosesc( activez hotspotul usb si calculatorul nu se conecteaza deloc,mi s-a conectat odata, dar de atunci nu mi s-a mai conectat), poate sa ma ajute cinve cum pot sa ma conectez prin usb?
P.S big grinau funda????

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

In principiu trebuie sa faci un modem virtual in pc. asta inseamna drivere ceva de genul.