| KoWalSky a întrebat:

am instalat NOD32 pe un calculator care nu este conectat la internet, a mers o luna de zile, perioada gratuita, iar cand am incercat sa pun un nou serial la antivirus (asa cum fac la calculatoarele conectate la internet si merge), nu s`a prelungit deloc perioada de functionare a antivirusului, se poate face ceva fara sa conectez calculatorul la internet?

Răspuns Câştigător
| Catalyn21 a răspuns:

Nu, nu se poate deoarece calculatorul nu este conectat la internet si activarea licentei necesita acces la internet.