| FriendsShow a întrebat:

Am o curiozitate.Care e faza cu hotspotul? Daca eu il activez si pot mai multi sa intra cu ajutorul wi-fi -ului pe internet cu ajutorul hotspot-ului meu, mie imi ia mai multi mb? sau ce?

3 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Normal ca-ti consuma din mb...

| Ilisaysmeow a răspuns:

Da, daca tu faci hotspot si il foloseste cineva intrand pe net tie iti consuma MB si chiar foarte multi.

| clausss16 a răspuns:

Cum ar veni ca tu faci o retea wireless, cel care se conecteaza la reteaua facuta de tine iti cheltuie din Mb tai!