| Abyss2002 a întrebat:

Am un PS3 si nu imi merg jocurile de pe CD imi citeste CD-ul si intra direct in joc da imi apare ecranu negru.Stie careva de ce?

4 răspunsuri:
| Abyss2002 explică:

Am incercat 10 CD-uri si la nici una sa nu faca fata PS eu nu prea cred... Am bagat un CD cu un film si mi-o mers.Da CD-urile cu jocuri nu imi merg si toate is originale...

| PETRUT1 a răspuns:

Depinde de ce joc vrei sa joci deoarece pe unele PS-Uri nu merg ortice fel de jocuri asa de intampla ti se face ecranul negru SEMN CA PS-UL NU FACE FATA

| Abyss2002 explică (pentru PETRUT1):

Am bagat vreo 10 CD-uri si nici una nu mi-o mers...

| Abyss2002 explică (pentru PETRUT1):

Nu are cum ca am bagat vreo 10 CD-uri si la nici una sa nu faca fata... Si am bagat un CD cu film si o mers. Da CD-urile cu jocuri nu merg.