| Hort_Sergiu_1997 a întrebat:

Salut, TPU, am un windows 7, am dat un system restore si imi apare ceva cu Genuine, ce ar trebui sa fac sa nu imi apara?

6 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Windows tau a expirat trebuie sa iti cumperi o licenta windows 7.Sau daca vrei un sistem de operare free incearca linux mint.

| GunHead a răspuns:

Trebuie bagat un serial la uindows cu Windows 7 Loader sau sa iei de pw serial.ws un serial pentru win 7

| alex10ro a răspuns:

Salut,incearca sa iti pui loader. Daca nu merge reformateaza calc si dupa aia puneti loader

| Hort_Sergiu_1997 explică (pentru alex10ro):

Nu exista si alta metoda, ca nu is asa bun la calculatoare...

| alex10ro a răspuns:

Nu este, dar pot sa-ti dau un link sau sa trim pe adresa ta de email, Incearca sa-l iei de pe tor ent

| Hort_Sergiu_1997 explică (pentru alex10ro):

Eu sunt de acord, da-mi add, varyon_31@yahoo.com