| SorinELoo7 a întrebat:

Am urmatoarea configuratie: ATI Radeon X1050 de 1024 Mb, Procesor Dual Core de 3600+ si 1,91 GHz, RAM 1 Gb. Imi va merge FIFA 09... si cu ce setari imi va merge pe configuratia mea? Astept raspunsuri. Mersi.

3 răspunsuri:
| Cosmin2005 a răspuns:

2.4 GHz e necesar dar cu graficele la low o sa iti mearga in rest totul este bine

| LowWw a răspuns:

Pai pe low o sa iti mearga da nu foarte bine eu iti recomand inca un gb ram si un procesor i3 sau un dual core de 2.4 sau 2.7

| laurentiu80 a răspuns:

Iti va merge dar foarte sacadat! fifa 09 nu se misca bine nici pe radeon x1650.