| SorinELoo7 a întrebat:

Am urmatoarea configuratie: ATI Radeon X1050 de 1024 Mb, Procesor Dual Core de 3600+ si 1,91 GHz, RAM 1 Gb. Nu inteleg de ce imi merge PES 2009 full si PES 2008 la mediu (PES 08 merge putin cam sacadat). Explicati-mi si mie. Funda la cel mai bun raspuns. Dca stiti de unde sa iau RPES'09 lasati un link ceva...

Răspuns Câştigător
| XxXDanielXxX a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa maresti rezoluta la monitor si sa o scazi la joc, ori sa nu tii vreau program deschis(inclusiv antivirusu sau *firewerul*.