| DaviDMagnificul a întrebat:

Am varsta de 12 ani si stau in medie pe telefon si laptop 7 ore pe zi (adunat), pe langa asta am timp sa imi fac lectiile pentru scoala si sa invat / sa ma joc cu alti copii. Este normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ca ai timp de toate inseamna ca stii sa iti gestionezi timpul cum trebuie.

1 răspuns:
| marian37 a răspuns:

Nu este normal si nici anormal, este exact asa cum este! Fă ceea ce iti place. Daca iti place sa te joci si nu iti place scoala...JOACA-TE!