| mariusflorin90 a întrebat:

am windows xp si nu l-am instalat de mult, am 7 zile si merge destul de bine nimic de zis dar nelamurirea este alta, dupa 2 zile am observat ca atunci cand intru intr-o partitie din my computer nu se mai aude nici-un semnal sonor in rest merge n-are treaba, am dat updates l-am actualizat si nah...care ma poate ajuta? :-D

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Poate s-au dezactivat sunetele legate de sistem adica beep-urile si alte dinalea, vezi in control panel>hardware and sound>sound

| mariusflorin90 explică (pentru Zangetsu):

Restul sunetelor functioneaza numai faza cu my computerul sau beep-urile nu au efect thinking

| mariusflorin90 explică (pentru Zangetsu):

Dupa parerea ta de ce s-ar fi dezactivat sunetele legate de sistem? adica unele din ele? intrasem mai inainte in control panel si adaugasem inapoi dar de ce oare o fi fost asa? :-s

| Zangetsu a răspuns (pentru mariusflorin90):

Poate ai uitat sa dai apply? happy da-mi mesaj privat cu id-ul de mess daca nu rezolvi.

| mariusflorin90 explică (pentru Zangetsu):

Aa stai...am dat la windows default iar apoi apply decat sa stau sa adaug eu si vad ca merge :-D

5 răspunsuri:
| Robert_Robi_1995 a răspuns:

Trebuie sa instalez windows-ul din nou sau verifica driverul la sonor instaleazale din nou