| Alin_Badea_1999 a întrebat:

As avea o intrebare, stiti cumva cum pot instala Knife Hit, sau Knife hit dash pe pc? Daca da, lasati-mi un link de unde il pot lua, daca nu este posibil, imi puteti spune jocuri in genul acela adica sa joci pentru a castiga alte chestii?

2 răspunsuri:
| BrokenRecord a răspuns:

Bluestacks3, este un emulator Android. Practic poți juca orice joc de pe o platformă Android pe PC. Inclusiv Knife Hit

| Alin_Badea_1999 explică (pentru BrokenRecord):

Imi merge greu orice emulator bun as dori pe pc daca stii sau jocuri in genu