| vladeduard2000 a întrebat:

as dori niste pareri despre http://shop.lenovo.com/ro/ro/laptops/lenovo/g-series/g51 0/ si daca esti bun de gaming si cat fps as putea sa prind si care ar fi ultimul joc care ar merge destul de bine pe cerintele lui.
FUNDA!

5 răspunsuri:
| poprazvanmarcel a răspuns:

Placa video este bună, în schimb...procesorul si memoria RAM de 2 GB sunt cam slăbuțe...

| vladeduard2000 explică (pentru poprazvanmarcel):

Am 4 gb ram si procesoru e i3.
Mai am o nelamurire, cs go e normal sa imi mearga in 60 fps si cateodata sa-mi scada la 20-35 fps?

| poprazvanmarcel a răspuns (pentru vladeduard2000):

Depinde și de cat de buna îți este conexiunea la net.

| vladeduard2000 explică (pentru poprazvanmarcel):

Sune niste programe care au legatura cu fps si nu le am eu?

| poprazvanmarcel a răspuns (pentru vladeduard2000):

Nu știu man de așa ceva.