| GabrielGL a întrebat:

As dori sa fac un site web, nu vreau prin firma contracte etc ceva simplu, e un site vânzari produse... Ce recomandați cineva se pricepe... Ms

3 răspunsuri:
| alexandru5678 a răspuns:

Salut iti recomand fiverr! - e un site de freelancing, gasesti acolo persoane care fac site-uri de la 5 euro in sus

| PainTech a răspuns (pentru alexandru5678):

In general as advoca pentru Fiverr, dar situatia asta e mai complicata si un site de vanzari necesita atat Front-End Design cat si Back-End Design. Ma indoiesc ca gasesti asa ceva pe fiverr la pret rezonabil. Apoi faci rost de site, dar tot ai nevoie de host si alte chestii, destul de dificil de realizat daca habar nu ai ce faci.

| GabrielGL explică (pentru PainTech):

Da asa-i trebuie ceva complet, nu ma pricep suta la suta dar ai dreptate, de stiiut stiu ce trebuie sa fac dar sa vorbesc cu cineva care stie si sa-i explic asa el isi face o idee de ceea ce trebuie, oricum mersi mult.