| SkullDrawer a întrebat:

As dori si eu sa joc preanumitul joc League of Legends dar am un calculator mai vechi (cu mult ) e cam slab... (foarte) si vreau sa stiu daca imi va merge cu urmatoarele componente ale pc-ului Procesor: Celeron 2000 Ghz, 2.02 Ghz, 1, 25GB ram; Placa video:64mb 1024x768 (16bit) (75 Hz) Rodeon Family si windows Xp... Dau Fundita! Am uitat sa mentionez ca ii scot si umbrele tot ca sa mearga mai bine daca este nevoie...

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Nici sa nu te gandesti.Strange imd bani si cumpara un PC nou, Daca instalezi LoL nu o sa iti porneasca sau o sa faca o oprire de 3 secunde odata la o secunda.Deci nu incerca

1 răspuns:
| Gheorghe_Alexandru_1997 a răspuns:

Iti merge la low