| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola de jocuri si nu ma pot decide intre 2: PS3 SAU XBOX 360?
P.S: Pretul nu conteaza. Vreau specificatii la alegere.
FundaVOT
Scuzati categoria, n-am stiut ce sa pun!

Răspuns Câştigător
| Mod3rnz a răspuns:

Sincer mai bine ai iesi cu un PC de gaming, dar persupunand ca ai deja, cel mai sigur este sa optezi pentru PS3 fiindca nu se strica la fel de usor ca XBOX 360, ai acces la jocuri multiplayer gratis (nu trebuie sa dai bani ca sa iti faci cont). Daca o sa-ti cumperi, opteaza pentru varianta normala, nu slim. Sper ca te-am ajutat.

| ITMonster a răspuns (pentru Mod3rnz):

Mersi... Deci pot sa joc multiplayer gratis?
De ce sa nu iau slim?

1 răspuns: