| Dinamovistul101 a întrebat:

as vrea sa imi faceti un TOP 10 cu jocurile pe care le jucati sau le-ati jucat si care v-au placut cel mai mult, dar sa nu spuneti jocuri gen MW3 sau Battlefield3 jocuri asa mai pentru pc-uri modeste gen nu stiu thinking Splinter Cell: Double Agent happy

Răspuns Câştigător
| raulwwe a răspuns:

Nu ti le zic in ordine ca eu ma enervez la fiecare joclaughing. dar imi plac blur, gta 4, san andreas, minecraft, wtcc 07, driver san francisco, overspeed, crash time 4 the syndicate, simulatoare...need for speeduri si altele.Si pentru maestrii condusului si care au nervi de fier recomand race driver grid.Si de placere world racing 2

1 răspuns:
| zoohan a răspuns:

Gta 5, Saints row the traid mna nu stiiu ak o sa iti mai zic