| adrian9811 a întrebat:

as vrea sa imi iau un procesor mai performant, dar nu stiu intre ce sa optez... ma gandeam la un dual core sau trial core de la amd sau un dual core de la Intel. as vrea niste pareri

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Sincer daca ai posibilitate mai mare la bani mi-as lua un Intel 4 pentium 3Ghz. E destul de bun si mai bunut decat amd-urile

| adrian9811 explică (pentru raducuu):

Pai Intel pentium 4 de 3ghz am si vreau sa-mi iau dual core pentium sau de la amd dual core sau trial core