| cioara100 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti o echipa nici prea slaba dar nici prea puternica pentru un career mode la fifa 14. O echipa de locurile 5-6-7

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris Saint Germain,As Monaco,Borussia Dortmund,Chelsea,Ac Milan, Fiorentina, Juventus, Manchester City, ți-am scris o listă cu echipe accesibile să zic... alegi pe care dorești în funcție de buget. Succes!

2 răspunsuri:
| HihihiHahaha a răspuns:

Tottenham Hotspur, atletico bilbao, liverpool, real sociedad, lazio,! Funda!